693 439 659

 Pełnia życia z OVOBIOVITA® Initium

Pełnia życia z OVOBIOVITA® Initium

Żyj tak jak lubisz :-)


Budzisz się i nawet poranna kawa nie jest w stanie postawić Cię na nogi? Stres w ciągu dnia przeszkadza Ci prawidłowo funkcjonować, a skupienie się na czymkolwiek to nie lada wyzwanie? Uwierz nam, że nie jesteś wyjątkiem, coraz więcej z nas po całym dniu czuje się jakby wypompowano z niego całą energię. Ale spokojnie, nasz organizm chętnie się regeneruje, jeżeli tylko chcemy i wiemy jak to zrobić. A robić to powinniśmy z głową, regularnie, wykorzystując naturalne składniki. I tak oto z pomocą nadchodzi innowacyjny suplement OVOBIOVITA® Initium stworzony po to, abyś czerpał z życia to co najlepsze, w końcu w zdrowym ciele - zdrowy duch :-)Jeżeli choć jedna z sytuacji poniżej dotyczy właśnie Ciebie, to znak, że czas o siebie zadbać

 

 • Wejście po schodach lub nieco dłuższy spacer sprawiają Ci problem ?

 • Nie potrafisz się skoncentrować, a rozwiązywanie łamigłówek nie jest już takie proste jak kiedyś ?

 • Szybko się denerwujesz i tak naprawdę czasami sam nie wiesz dlaczego?

 • Zapominasz o najmniejszych rzeczach i często zdarza Ci się, że właściwie to nie wiesz co chciałeś kupić w tym sklepie ?

 • Chcesz o siebie zadbać i żyć zdrowo ?


Dlaczego ziołowy suplement OVOBIOVITA Initium to rozwiązanie, którego potrzebujesz ? • Czysta nauka i naturalne składniki, rozwiązania, których efekty znajdziesz właśnie w innowacyjnym suplemencie OVOBIOVITA® Initium.

 • Ovofosfolipidy, które są jedną z najważniejszych substancji życia, przyczynią się do prawidłowego funkcjonowania nerek, wątroby, mózgu i serca.

 • Ekstrakty z żurawiny, zielonej herbaty, czarnych jagód, czy withania somnifera znajdujące się w składzie tego innowacyjnego suplementu między innymi: łagodzą stres, stymulują krążenie, poprawiają przepływ krwi w żyłach, równoważą ciśnienie, działają antybakteryjnie, regulują procesy trawienne, czy na przykład niwelują problem osób cierpiących na zaburzenia snu.

 • Oleje lniany i rokitnikowy pobudzą regenerację skóry i obniżą poziom cholesterolu

 • Tran, miód, czy koenzym Q10, dzięki któremu zwiększymy wydajność naszego serca i innych mięśni, jednocześnie zapobiegając starzeniu się skóry i podnosząc ogólną odporność organizmu.

A to w zasadzie nie wszystko, korzyści jest dużo więcej.

Nasz organizm pokocha naturalne składniki zawarte w ziołowym suplemencie OVOBIOVITA® Initium i odwdzięczy Ci się dobrym samopoczuciem, lepszą kondycją, koncentracją i energią na każdy dzień!