693 439 659

HERBISTRES, CZYLI TWOJE OPTYMALNE WYCISZENIE KAŻDEGO DNIA!

HERBISTRES, CZYLI TWOJE OPTYMALNE WYCISZENIE KAŻDEGO DNIA!

Stres i przepracowanie? Mamy na to sposób!


Prowadzisz aktywny, stresujący tryb życia? Czujesz się wyczerpany i przepracowany? Masz problemy ze snem? Potrzebna Ci stabilizacja układu nerwowego i optymalne wyciszenie? Jeśli TAK, to z pewnością przyda Ci się nowoczesny ziołowy preparat polecany w stanach wzmożonego napięcia nerwowego Herbistres.

 

4 SZYBKIE ANTYSTRESOWE PORADY:

 

 

Uśmiechnij się !

Zdrowo się odżywiaj !

Uprawiaj sport !
Znajdź hobby, które Cię relaksuje :-)

 

 

 

 

 

DLACZEGO KAPSUŁKI BIOVITALIUM HERBISTRES SĄ TAKIE SKUTECZNE?

 

Ponieważ zostały opracowane na bazie sprawdzonych szwajcarskich receptur, zweryfikowanych pod kątem najnowocześniejszej wiedzy medycznej. Kapsułki Herbistres to najwyższej jakości suplement diety złożony w 100% ze składników pochodzenia naturalnego. Preparat Herbistres zawiera bogactwo witamin C, E, kwasu foliowego, pantotenowego, niacyny, witamin z grupy B, a także składników mineralnych takich jak magnez, cynk i selen. Suplement uzupełniają również ekstrakty roślinne takie, jak ekstrakt z kwiatów lawendy wąskolistnej, z korzenia arcydzięgla litwor, z ziela melisy, z kłączy kozłka lekarskiego, z szyszek chmielu i z ziela wąkrotki azjatyckiej. Każdy z wymienionych tu składników, witamin i ekstraktów roślinnych ma niebagatelny wpływ na nasz układ nerwowy. Kwiaty lawendy wąskolistnej mają na przykład działanie kojące, odprężające i znosi stany rozdrażnienia nerwowego. Kłącza kozłka lekarskiego ułatwiają zasypianie, a korzeń arcydzięgla poprawia samopoczucie i przywraca chęć do życia.

 

 

SUPLEMENTY BIOVITALIUM HERBISTRES – DAWKOWANIE

 

Jak prawidłowo przyjmować suplementy diety Biovitalium Herbistres? Wystarczą 2 kapsułki jeden raz dziennie. Najlepszą porą przyjmowania preparatu będzie poranek lub południe. Wskazanej zalecanej dawki dziennej suplementu nie należy przekraczać. Przypominamy również, że suplementy diety nie mogą być stosowane zamiast zróżnicowanej diety, ale jako jej uzupełnienie.

 

Jeśli więc marzy Ci się spokojny sen, brak uczucia niepokoju i zestresowania, to warto zacząć kurację z suplementem Herbistres, który zapewnia optymalne wyciszenie każdego dnia :-)