693 439 659

PORA SIĘ PRZYWITAĆ ;-)

PORA SIĘ PRZYWITAĆ ;-)

Witamy serdecznie na naszym blogu nowoczesneziola.pl – zdrowie i siłę czerpiemy z natury :-)


Co tydzień będą się tutaj pojawiać nowe artykuły związane z informacjami na temat naszych produktów, ale także ciekawostki oraz nowinki z branży medycznej, zdrowia, suplementów, lifestylu, zdrowego trybu życia i wiele wiele innych. Śledźcie naszego bloga oraz FB → https://www.facebook.com/nowoczesneziola/ żeby być na bieżąco !

 

CO MAJĄ DLA WAS NOWOCZESNEZIOŁA?

Z nami zdrowo i przyjemnie rozpoczniecie wiosnę. Pomożemy Wam przetrwać okres wiosennego przesilenia. Podpowiemy, jak radzić sobie ze stresem w szkole, pracy oraz w domu. Przekażemy wskazówki jak radzić sobie przy różnego typu dolegliwościach dotyczących układu nerwowego, wątroby, wzroku, a także w sprawach kobiecych i męskich. Między innymi jak łagodniej przetrwać PMS oraz jak walczyć z objawami prostaty. Znajdzie się również trochę porad dla osób walczących z wypadaniem włosów, łamliwymi paznokciami oraz przesuszoną skórą.

 

KIM JESTEŚMY I CO WYRÓŻNIA NASZE SUPLEMENTY ?

Grupa Biovitalium jest nowoczesną i prężnie rozwijającą się grupą w branży suplementów diety. Naszą misją jest tworzenie skutecznych, a przede wszystkim bezpiecznych suplementów diety, niezbędnych do utrzymania zdrowia i optymalnej kondycji fizycznej. Osiągamy to przez nieustanne opracowywanie oraz sprawdzanie innowacyjnych receptur suplementów.

 

DLACZEGO WARTO PRZYJMOWAĆ ZIOŁOWE SUPLEMENTY BIOVITALIUM?

Ponieważ nasze suplementy Biovitalium są w 100% NATURALNE i posiadają wszelkie atesty bezpieczeństwa, niezbędne by mógł je stosować każdy bez ograniczeń wynikających z wieku lub stanu zdrowia. Posiadamy atest m.in. niemieckiego instytutu LEFO Instiute. Suplementy Biovitalium oparte są o dawne szwajcarskie receptury, jednak zweryfikowane pod kątem najnowocześniejszej wiedzy medycznej.

 

Zacznijcie z nami poznawać suplementy Biovitalium – Twojego partnera w najistotniejszej kwestii – zdrowiu i doskonałym samopoczuciu każdego dnia!

Cieszymy się, że jesteście z nami!